سفارش تبلیغ
صبا ویژن

خرید عمده کفش

قیمت انواع لاستیک ران فلت

    نظر

شرکت های لاستیک سازی و مهندسین خودرو همواره در حال به روز کردن محصولاتشان می باشند، و تمایل دارند وزن خودرو های سواری را تا حد ممکن پایین بیاورند و یکی از راه های رسیدن به این هدف حذف زاپاس لاستیک و کیت پنچرگیری بود که با ساخت انواع لاستیک ران فلت محقق شد.  لاستیک ران فلت که در اصلاح به آن لاستیک خود رونده هم می گویند، قادر است در صورت پنچری و یا خرابی تایر به حرکت خود تا مسافت  160 کیلومتر و رسیدن به اولین تعمیرگاه ادامه دهد. در  ساخت برخی از جدیدترین انواع لاستیک ران فلت مکانیزم خود ترمیمی به کار رفته است، به این شرح که در صورت پارگی تایر خود به خود قسمت فرسوده ترمیم می شود و در حرکت خودرو ها خللی به وجود نمی آید.

  تا کنون دو نوع از لاستیک های ران فلت تولید و به بازار های جهانی عرضه شده اند، و به عنوان تایرهای ران فلت با تکیه گاه داخلی و تکیه گاه کمکی به فروش می رسند. امتیاز رانندگی در شرایط پنچر بودن لاستیک و عدم اشغال صندوق ماشین به وسیله کیت پنچر گیری و لاستیک زاپاس سبب محبوبیت و رونق گرفتن خرید و فروش لاستیک ران فلت در سراسر دنیا شده است. برای اطلاع از قیمت انواع لاستیک ران فلت به سایت مراجعه کنید.

در کنار تمامی مزایای ذکر شده برای لاستیک ران فلت باید به این نکته هم توجه کرد که همچنان امکان ترکیدن تایر در برخی شرایط وجود دارد، و نبودن زاپاس ممکن است شما را با مشکلاتی رو به رو کند، دسترسی سخت، خشکی رانندگی و قیمت بسیار بالا را هم می توان در شمار معایب استفاده از انواع لاستیک های ران فلت دانست. خرید از مراکز معتبر و  فروشگاه لاستیک ران فلت بهترین و موثرترین راهی است، که می توان از اصالت کالای خریداری شده اطمینان یافت، و با قیمت نمایندگی لاستیک ران فلت مورد نظر خود را خریداری کرد.